VILA 02

Základní informace

Dispozice: 5+kk
Výměra pozemku: 728 m2
Plocha domu: 268 m2
Plocha terasy I: 34,3 m2
Plocha terasy II: 64,9 m2
Celková plocha: 366,2 m2
Cena: Prodáno

Půdorysy

DESIGN

LUXUSNÍ VILA V DESIGNOVÉM PROVEDENÍ

Dominantou přízemí vily je velkoryse řešený obývací pokoj s krbem a kuchyňský kout s přípravou pro umístění varného ostrůvku. Dostatek světla zajišťují dvě prosklené stěny s posuvnými vstupy na terasu a zahradu, orientace jih a západ. V tomto podlaží dále najdete prostornou pracovnu/pokoj pro hosty, koupelnu se sprchovým koutem a WC, samostatné WC a samozřejmě zádveří. Garáž pro dvě auta spojuje s domem velká technická místnost.

Do patra vystoupáte po bodovkami osvětleném lomeném schodišti s dřevěnou nášlapnou plochou.  Druhé podlaží má díky použité valbové střeše plnou světlou výšku stropů, ve skladbě střechy je praktický úložný prostor přístupný z chodby. Klidová část domu zde nabízí dva dětské pokoje, ložnici rodičů se vstupem na druhou terasu vily, šatnu/komoru, koupelnu s vanou, sprchový kout a WC.

INTELIGENCE

CHYTRÝ DŮM

Technologické a praktické vybavení vily je koncipováno pro využití systému chytré domácnosti, tedy moderního automatizovaného systému, který se stará o vaše pohodlí.

Objednejte si toto nadstandardní provedení a budete spokojeni s komfortem bydlení i dalšími úsporami, které s sebou přináší.

OBNOVITELNÉ ZDROJE

EKOLOGIE A PŘÍRODA

Rezidence LUČNÍ se řadí k hrstce českých developerů, kteří myslí také na ekologii a přírodu. Počínaje nízkou spotřebou elektrické energie, kterou můžete ještě snížit přiobjednáním systému chytrá domácnost. Zaměřili jsme se také na obnovitelné zdroje a aktuální problém nedostatku užitkové vody. Ke každé vile náleží akumulační nádrž na dešťovou vodu s kapacitou až 9 m3. O čerpací systém pro zavlažování zahrady, mytí aut, dlažby, aj. se stará čerpadlo o výkonu až 2 bary, na které je možno připojit velké množství trysek nebo zavlažovačů, snadno se obsluhuje a disponuje ochranou proti běhu naprázdno.

VIZUALIZACE

INSPIRACE VYBAVENÍ INTERIÉRU

VÝSTAVBA

FOTODOKUMENTACE PRŮBĚHU VÝSTAVBY