NADSTANDARD

VYBAVENÍ NA OBJEDNÁVKU

Ovládejte veškeré vybavení domu pomocí svého telefonu. Můžete si užívat více pohodlí i pocitu bezpečí. Také úspora domu díky tomuto inteligentnímu systému opět stoupá. Vřele děkujeme.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

POHODLNĚJI UŽ TO NEJDE

Novým trendem moderního bydlení je beze sporu „inteligentní“ nebo také „chytrá“ domácnost. Automatizované ovládání technologického vybavení domu buď aplikací v mobilním telefonu odkudkoliv, nebo přímo ze stanice umístěné v domě. Tímto systémem můžete ovládat veškeré vybavení domu (vytápění, kamerový systém, zabezpečovací zařízení, garážová vrata, vjezdovou bránu, předokenní žaluzie). Systém dokáže vytápět jednotlivé pokoje samostatně a nevyužívané pokoje automaticky zastínit. Po vašem odchodu z domu zatáhne předokenní žaluzie, vypne veškerá nepotřebná osvětlení, ztlumí vytápění, přizpůsobí chod řízeného větrání s rekuperací tepla, čímž opět stoupá úspora domu. Dokonce dokáže rozlišit příchozího obyvatele a dle toho navolit tu správnou atmosféru.

Ovládání garážových vrat

Vjezdová brána

Automatické předokenní žaluzie

Dálkové ovládání topení

Videotelefon odkudkoliv

Videotelefon

Pomocník, který se postará o pohodlí obyvatel domu, ale především se také jedná o výrazný bezpečnostní prvek každého objektu. Pro zajištění maximálního pohodlí je videotelefon nainstalován do každého patra domu nebo vily.

Odemykání

Stále zvažujeme, které možnosti inteligentního odemčení vchodových dveří využijeme. Zda odemčení chytrým telefonem nebo otiskem prstu.

Předokenní žalužie

Nejenom výborným cloněním slunečního světla, ale také jako jednu z ochranných pomůcek proti vloupání lze předokenní žaluzie označit. Společně se zabezpečovacím zařízením se o svůj majetek již nemusíte bát.

Automatická markýza

Příjemný stín v horkých letních dnech na prostorné terase zajistí automatická markýza. I tuto markýzu budete moci ovládat prostřednictvím prvků chytré domácnosti. V případě nepřízně počasí se o sebe postará sama.

Pojízdná brána

U nás naleznete v nabídce i pojízdnou bránu, při příjezdu na pozemek, ovládanou také prostřednictvím sítě chytré domácnosti, opět tak můžete vše pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu.

OBNOVITELNÉ ZDROJE

EKOLOGIE A PŘÍRODA

Rezidence LUČNÍ se řadí k hrstce českých developerů, kteří myslí také na ekologii a přírodu. Počínaje nízkou spotřebou elektrické energie, kterou můžete ještě snížit přiobjednáním systému chytrá domácnost. Zaměřili jsme se také na obnovitelné zdroje a aktuální problém nedostatku užitkové vody. Ke každé vile náleží akumulační nádrž na dešťovou vodu s kapacitou až 9 m3. O čerpací systém pro zavlažování zahrady, mytí aut, dlažby, aj. se stará čerpadlo o výkonu až 2 bary, na které je možno připojit velké množství trysek nebo zavlažovačů, snadno se obsluhuje a disponuje ochranou proti běhu naprázdno.